Cep Telefonu Yedek Parça

Marka

Fiyat Aralığı

-

Değerlendirme Puanı

Uyumlu Marka

Ücretsiz Kargo

Satıcı Puanı

317 ürün
KARGO BEDAVA
KARGO BEDAVA
KARGO BEDAVA
KARGO BEDAVA
KARGO BEDAVA
KARGO BEDAVA
KARGO BEDAVA
KARGO BEDAVA
KARGO BEDAVA
KARGO BEDAVA
KARGO BEDAVA
KARGO BEDAVA
KARGO BEDAVA
KARGO BEDAVA
KARGO BEDAVA
KARGO BEDAVA
KARGO BEDAVA
KARGO BEDAVA
KARGO BEDAVA
KARGO BEDAVA
1 / 6

Cep Telefonu Yedek Parça

Cep telefonları diğer elektronik cihazlara göre daha küçük olduğundan ve bu cihazları günlük hayatımızda aktif şekilde kullandığımızdan, sıklıkla hasar görür. En sık rastlanan durum, ön ve arka kapakların çizilmesi ya da ekranın kırılmasıdır. Bu gibi durumlarda yeni telefon satın almak yerine sorunlu kısmı yedek parçasıyla değiştirmek, sorunumuzu ekonomik ve pratik yollardan çözebilir. Hasar gören bölgeye göre değişiklik yapabileceğiniz gibi bazı cep telefonu modellerinde komple kasa değişimi de yapabilirsiniz. Cep telefonumuzu sürekli cebimizde ya da çantamızda taşıdığımız için şarj soketlerinin içine yabancı cisim girebilir. Şarj soketiniz arızalandığında, telefon markanıza uygun yeni soketle eskisini değiştirebilirsiniz.

Birbirinden Farklı Cep Telefonu Yedek Parça Seçenekleri

Cep telefonu yedek parça çeşitleri arasında ekran, batarya ve telefon kasası ön plana çıkıyor. Telefonun kasasının içinde pek çok parça yer alır ve bu parçalar dışarıdan telefonun sahip olduğu tasarımı belirler. Telefon kasalarının dış kaplaması, kullanıcı tarzıyla uyumluluk açısından siyah, beyaz, rose gold, gold gibi renklerde olabileceği gibi dokuları mat ya da parlak da olabilir. Kalitesiz şarj aleti kullandığınızda bataryanız zamanla zarar görebilir. Ayrıca şarjınızı doldururken yaşayabileceğiniz enerji kesintisi gibi durumlar da bataryanızın bozulmasına sebep olabilir. Kaliteli şarj cihazları telefonun kullanım ömrünü uzatabilir.

Cep telefonu ekranları ise genellikle düşme veya çarpma gibi dış etkenler sebebiyle kırılır. Ekranınızdaki çatlama, cihazın tamamen bozulmasın sebep olmayabilir. Ancak kullanım sırasında görüntü kalitesini tamamen düşüreceği için telefonunuzdan alacağınız verimi düşürür. Tuşlu telefon kullanıyorsanız tuş takımınız zamanla zarar görebilir. Ayrıca tuş takımlarının sert kullanılması da zamanla arızalara yol açabilir. Yedek tuş takımları sayesinde cihazınızın tuşlarında yaşayabileceğiniz problemleri rahatlıkla giderebilirsiniz. Dokunmatik telefon ekranı yedek parçaları, görüntü ve renklerin aktarım sırasında bozulmasını engeller ve yüksek çözünürlük imkânı sunar. Led, LCD gibi farklı teknolojilere sahip ekranların özellikleri ekranın sahip olduğu teknoloji türüne göre değişiklik gösterir. Dolayısıyla sizin için uygun teknolojiye sahip yedek parçayı seçmeniz çok önemlidir. Telefonunuzun marka ve modeline uyumlu parçalara, cep telefonu yedek parça kategorimizden ulaşabilirsiniz.