İkinci El - Yenilenmiş Telefonlar

Fiyat Aralığı

-

Değerlendirme Puanı

Ücretsiz Kargo

Satıcı Puanı

0 ürün
1 / 0

Elektronik

Elektronik ürünler OP1001’de

Teknoloji her gün gelişiyor ve günlük hayatımızın daha da vazgeçilmez bir parçası haline geliyor. Cebimizde akıllı telefon, evimizde televizyon, ofisimizde bilgisayar gibi sahip olduğumuz tüm teknolojik ürünler, çevremizi de sarıyor. Hatta okullarda dahi genellikle elektronik aletler yardımıyla ders işlenebiliyor. Evlerimizde ise televizyon, beyaz eşya ve elektrikli ev aletleri gibi teknoloji ürünleri olmazsa hayatımız oldukça zorlaşabilir diyebiliriz.

Beyaz Eşya ve Ev Aletleri

Elektronik ürünler bu şekilde hayatımızdayken teknolojinin önemini de doğal olarak göz ardı edemeyiz. Bu sebeple güncel teknolojik ürünleri Elektronik kategorimizden kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Son teknoloji televizyonlardan enerji tasarruflu derin donduruculara, çamaşırlarınızı önce yıkayıp sonra kurutan çamaşır makinelerinden, dilediğinizde yemek pişiren dilediğinizde yemeklerinizi ısıtan akıllı mikrodalga fırınlara kadar evinizde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ev aletlerine yine bu kategorimizden ulaşabilirsiniz. Sitemizdeki Telefon & Aksesuarları kategorimizden, önde gelen teknoloji markaları olan Apple, Samsung, Oppo, Huawei gibi firmaların cep telefonu modellerini inceleyebilirsiniz.

Akıllı Cihazların Öncüsü Telefonlar

Bir telefonun kalitesi kadar şarj cihazları ve bu ürünlerin uzun ömürlü olması da önemlidir. Uzun süreli kullanımlarda bozulmalar kaçınılmaz olabilir. Kaliteli şarj adaptörleri kadar kaliteli powerbank ürünler de hızlı şarj özelliği ile kullanıcılara kolaylık sağlar. Telefon aksesuarları bünyesinde şarj cihazları dışında kablo, selfie çubuğu, kılıf, kulaklık, telefon tutacağı gibi parçaları da op1001.com’dan inceleyebilirsiniz.

İşlerimizin Yardımcısı Bilgisayar

Bilgisayarlar kullanım alanlarına göre masaüstü bilgisayarlar ve dizüstü bilgisayarlar olarak ikiye ayrılabilir. İki durumda da asıl görevleri işlerinizi pratik hale getirmektir. Bilgisayar bileşenleri ile cihazlarınızı daha donanımlı hale getirebilirsiniz. Bazı bilgisayar modelleri profesyonel kullanımlar için daha teknik özelliklere sahip olabilir. Çevre birimleri kategorisinde bulunan mouse, klavye gibi ürünlerle bilgisayar performansınızı artırabilirsiniz. Bu donanımlar sayesinde profesyonel kullanım elde edebilirsiniz. Masaüstü bilgisayarınız için monitör ihtiyacınıza göre fiyat ve özellikler arasından seçim yapabilirsiniz. Modem ve ağ ürünleri, projeksiyon ve aksesuarları ve ofis elektroniğine dair tüm ürünlere Elektronik kategorimizden erişebilirsiniz. Ayrıca popüler markaların notebook ve PC modelleri de sizi bekliyor. Bilgisayar kategorisinden neye ihtiyacınız varsa, en iyi kaliteyi en uygun fiyata burada bulacağınızdan emin olabilirsiniz.