IP Telefon

Fiyat Aralığı

-

Değerlendirme Puanı

Ücretsiz Kargo

Satıcı Puanı

1 ürün

High Definition Color PoE IP Phone with Dual Display

(0)
4.417,99 TL
Stokta 2 adet kaldı.
KARGO BEDAVA
1 / 1

Masaüstü Telsiz Telefon

Yakınlarınızla veya iş bağlantılarınızla kesintisiz bir iletişim kurmak isterseniz, masaüstü telsiz telefon modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Fonksiyonel tasarımlara sahip olan bu cihazlar, gelişmiş özellikleriyle gündelik hayatı kolaylaştırır. Telsiz modelleri, cep telefonları kadar kullanışlı ve fonksiyonel yapıdadır. Masaüstü ve Telsiz Telefon kategorimizde, farklı özelliklere sahip modeller arasından ihtiyaçlarınıza uygun cihazı bulabilirsiniz.

Masaüstü Telsiz Telefon Çeşitleri

Masaüstü telsiz telefon modelleri arasında birçok farklı tasarım bulunur. Belirli özellikler, bu kategoride yer alan bütün cihazlarda mevcuttur. Telsiz telefonların tamamında bulunan nitelikler arayan kişinin numarasını görme, çağrı bekletme, rehber kaydı, numara reddetme ve LCD ekrandır. İnternet bağlantısına sahip olan cihazlar, masaüstü telefon modelleri arasında dikkat çeker. Söz konusu telefonlarda LAN ve WiFi aracılığıyla internete bağlanmak mümkündür. Bu özellik sayesinde görüşmeyi aynı ağa bağlı olan telefon ve bilgisayarlara aktarabilirsiniz. İnternet entegrasyon özelliğine sahip cihazlar arasında akıllı telefon aplikasyonlarıyla kontrol edebileceğiniz modeller de mevcuttur. Masaüstü telsiz telefon kategorisindeki her cihazın farklı pil ömrü vardır. Bu modellerin tam bataryayla kullanım süresi 3 ile 10 saat arasında değişir. Uzun süreli telefon konuşmaları yapmaya ihtiyacınız oluyorsa, yüksek pil kapasitesine sahip çeşitleri tercih edebilirsiniz.

Masaüstü Telsiz Telefon Nasıl Kullanılır?

Telsiz telefonları kullanmak için standart şebeke bağlantısı gerekir. Telefon hat kablosu, masaüstü cihazın paneline bağlanır. Görüşme için gereken şebeke entegrasyonu böyle sağlanır. Servis sağlayıcınızdan bir telefon numarası alıp hat çekme işlemini tamamladıktan sonra cihazınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Masaüstü telefon özellikleri, modellere göre değişiklik gösterir ancak temel çalışma prensibi bütün cihazlarda aynıdır. Söz konusu cihazlar panel üzerine yerleştirerek şarj edilir. Telefon görüşmesi yapmak için cihazı panelden kaldırmanız gerekir. Wi-Fi bağlantılı masaüstü telefon modellerinde ise cihaz kurulumu yaparken internet bağlantısı sağlanır. Bu modeller, ağdaki diğer telefon ve bilgisayarları görebilir. Tuşlu tasarım, hemen hemen bütün masaüstü telsiz telefon modellerinde bulunur. Arama, çağrı yanıtlama, rehbere numara kaydetme gibi fonksiyonları tuşlarla kontrol edebilirsiniz. Bazı cihazlarda bu fonksiyonları dokunmatik ekran üzerinden yönetebilirsiniz.

Masaüstü Telsiz Telefon Fiyatları

Masaüstü telsiz telefon markaları, fiyatlar üzerinde belirleyicidir. Her marka, farklı özellik ve fonksiyonlara sahip modeller üretir. Söz konusu özellikler, cihazların fiyatını belirler. Örneğin, internet bağlantılı cihazlar klasik modellere göre daha yüksek fiyatlarla satışa sunulabilir. Fiyat araştırması yapmadan önce ihtiyaçlarınızı belirlemeniz önemlidir. Örneğin, masaüstü telsiz ev telefonu arayışındaysanız minimal özelliklere sahip modeller sizin için yeterli olabilir. İş yerinde kullanmak için telefona ihtiyacınız varsa, gelişmiş fonksiyonlara sahip olan cihazları tercih edebilirsiniz. İhtiyacınız ne olursa olsun, aradığınız ürünü sitemizde bulabilirsiniz.