Saç Bakım & Şekillendirme

Marka

Fiyat Aralığı

-

Değerlendirme Puanı

Cinsiyet

Saç Tipi

Ürün Özelliği

Ürün Miktarı

Renk

Ürün Türü

Boyut

Ürün Çeşidi

Adet

Görünüm

Sertlik

Ürün Şekli

Uygulama Türü

Özellik

Ürün Tipi

Ücretsiz Kargo

Satıcı Puanı

1949 ürün
KARGO BEDAVA
KARGO BEDAVA
KARGO BEDAVA
KARGO BEDAVA
KARGO BEDAVA
KARGO BEDAVA
KARGO BEDAVA
KARGO BEDAVA
KARGO BEDAVA
KARGO BEDAVA
KARGO BEDAVA
KARGO BEDAVA
1 / 33
...

Saç Bakım ve Şekillendirme

Saçlar bulunduğumuz ortamda dikkat çeken ilk unsurdur. Dolayısıyla dikkatleri üzerinize çekmenin en kolay yolu gösterişli saçlara sahip olmaktan geçer. Bu durumun bir standardı yoktur. Bazen sadece düz saçlarla göz alıcı parlaklığı elde edebiliyorken bazen daha dalgalı ya da kıvırcık saçlara ihtiyaç duyarsınız.

Güzellik salonları ve kuaförler günümüzde her yerde hizmet veriyor olsalar da bazen bu hizmetlere ulaşmak istemeyebilir ya da kendiniz istediğiniz tarzı oluşturmak isteyebilirsiniz. Fakat bunu yaparken istediğiniz sonucu almak için malzemeleriniz yetersiz kalabilir. Bu durumda saçlarınız için ek ekipmanlar ya da ek ürünler kullanmanız gerekir. Gün geçtikçe gelişen moda ve tasarımlar sonucunda ortaya çıkan ürünler ile saçınızı istediğiniz şekle kavuşturmak artık çok kolay. Örneğin; profesyonel saç kurutma veya fön makinesi ile evde saçlarınızı dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

Saç kurutma makineleri ek aparatlarla geliştirilerek adeta evinizde güzellik salonu rüzgarları estirmenize yardımcı olur. Saçınızın şeklini değil de rengini değiştirmek istiyorsanız ve kuaföre gitme konusunda endişeleriniz varsa saç boyaları ve saç boyama ekipmanları ile saçınızı evinizde kendi kendinize boyayabilirsiniz. Böylelikle farklı tonlardaki renklerle saçlarınıza haftalarca süren bir ışıltı kazandırabilirsiniz.

Sitemizde yer alan kaliteli saç boyalarından tercih ederek, tek boyamayla dipten uca aynı tonda etkileyici görünümler elde edebilirsiniz.

Kalıcılık konusunda endişeleriniz varsa ve daha kısa ömürlü bir boya istiyorsanız sprey boyaları sepetinize ekleyebilirsiniz. Sprey boyaların uygulanması diğer türlere göre oldukça pratiktir. Ayrıca sprey saç boyalarının kalıcılık süresi ortalama 1 ile 15 gün arasında değişkenlik gösterir.

Saç Bakımının Önemi

Saçlarınızın rengi kadar bakımı da hayli önemlidir. Saçlarda kepeklenme, saç köklerinin zarar görmesi, cansız ve mat görünüm, incelme ve dökülerek zamanla kelleşmeye sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz. Fakat bu tür durumların oluşmasını engellemek için saç bakım kremlerinden faydalanabilirsiniz.

Her saç türü için kullanmanız gereken saç kremi farklıdır. Saç bakım kremleri özellikle saçınızın nem dengesini geri kazandırır ve yapısında bulunan birden fazla vitamin desteği ile onarımını sağlar.