Sağlık Ürünleri Diğer

Marka

Fiyat Aralığı

-

Değerlendirme Puanı

Ücretsiz Kargo

Satıcı Puanı

61 ürün
KARGO BEDAVA
KARGO BEDAVA

Dalin Islak Havlu 56 Yaprak

(0)
79,00 TL
59,50 TL

Dalin Bebek Yağı 200 ml

(0)
121,00 TL
96,50 TL
KARGO BEDAVA

Kepçe Kulak Bandı

(0)
112,80 TL
50,00 TL
KARGO BEDAVA
KARGO BEDAVA

Akupunktur Kalemi

(0)
421,68 TL
255,92 TL
KARGO BEDAVA

Termometre HTC 1

(0)
331,97 TL
217,38 TL
KARGO BEDAVA
1 / 2

Bebek Bakım & Sağlık

9 ay boyunca heyecan ve sabırsızlıkla beklediğiniz bebeğinize, sonunda sağlıklı bir şekilde kavuştunuz. Doğumdan sonra bebeğinizin tüm bakım ve sağlık ihtiyaçlarını karşılayabilmeniz için geliştirilen ürünleri, bebek sağlık ve bakım kategorimizde bulabilirsiniz.

Burun aspiratörü, sinek koruyucu, tırnak makası gibi pek çok ürün çeşidi bebek sağlık ürünleri kategorisi altındadır. Kategorimizde bebekler için üretilen doğal ürünler arasından seçim yapabilirsiniz.

Ayrıca bebek bakım ve sağlık kategorimizde yer alan alt kategorilerden, bebeğinizin gelişim sürecinde ihtiyacınız olabilecek tüm ürünlere ulaşabilirsiniz. Kategorilerimizden pudra, pişik kremi, losyon, bebek yağı gibi çeşitli yardımcı ürünleri inceleyebilirsiniz.

Bebek bakım ve sağlık kategorimizdeki tüm ürünler hassas cilde sahip olan bebekler için özenle üretilmektedir. Bebeğinizin cilt sağlığı için zararlı kimyasallardan uzak durularak üretilen bebek bakım ve sağlık ürünlerine sitemizden ulaşabilir ve bunları gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Bebeklerin gündelik hayatlarında rutin olarak yapılması gereken bakımları vardır. Bunlar ayrıca haftalık ya da aylık periyodlarla yapılması gereken bakımlar olabilir. Bebeğinizin daha sağlıklı ve bakımlı olabilmesi için bu periyodlara dikkatle uymak oldukça önemlidir.

Diğer yandan gelişim sürecinde olan bebeğinizin farklı evrelerde farklı bakımlara ihtiyacı olabilir. Öncelikle alışverişinize, bebeğiniz için temel ihtiyaçları bir arada bulunduran bebek bakım çantaları kategorimizi incelemekle başlayabilirsiniz. İhtiyacınız doğrultusunda gerekirse bebek ateş ölçer, sterilizatör gibi kategorilerimizi de inceleyerek pek çok farklı ürün ile bebeğinizin sağlık ihtiyaçlarını giderebilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Saç taramak, tırnak kesmek bizler için çok basit görünen bakımlar olsa da bebeğiniz için oldukça dikkat edilmesi gereken süreçlerdir. Bebek bakımında kullanılan ürünlerin tamamının, bebeğinizin sağlığını riske etmeyecek yapıda üretildiğinden emin olmalısınız.

Bebeğinizin tırnaklarını kesmek için tırnak makası, saçlarını taramak için fırça ve tarak ve vücudunu nemlendirmek için losyon veya bebek yağı gibi ürünleri, aynı isimlerdeki kategorilerimize göz gezdirerek ulaşabilirsiniz.

Ürün seçenekleri arasından, erkek ve kız bebekler için farklı özelliklerde üretilen çeşitleri inceleyebilirsiniz. Kullanacağınız ürünlerin seçimini yaparken oldukça dikkatli olmalısınız. Ayrıca kalite açısından güvendiğiniz markaların ürünlerine de Op1001.com’dan kolayca ulaşabilirsiniz.