Televizyon ve Ses Sistemleri

Marka

Fiyat Aralığı

-

Değerlendirme Puanı

Ekran

Kulaklık Tipi

Renk

Tür

Ücretsiz Kargo

Satıcı Puanı

1531 ürün

Hs11 Midrange Hoparlör

(0)
1.525,00 TL
1.150,00 TL
KARGO BEDAVA

Trident Ts-5 Midrange Hoparlör

(0)
1.850,00 TL
1.250,00 TL
KARGO BEDAVA
KARGO BEDAVA
KARGO BEDAVA
KARGO BEDAVA

Everton RT 41Radyo

(0)
462,99 TL
KARGO BEDAVA
KARGO BEDAVA
KARGO BEDAVA

Meier M-207BT Mini Fm Manuel Radyo

(0)
415,99 TL
Stokta 1 adet kaldı.
KARGO BEDAVA
KARGO BEDAVA
KARGO BEDAVA
KARGO BEDAVA
KARGO BEDAVA
KARGO BEDAVA
KARGO BEDAVA
1 / 26
...

DVD, Blu-Ray, Medya Oynatıcı

Blu-Ray Oynatıcı Modelleri ve Özellikleri

2006 yılında hayatımıza giren blu ray DVD oynatıcı modelleri, yüksek kaliteli disk formatıdır. Tek katmanlı blu ray disklerde 25 GB, çift katmanlı disklerde ise 50 GB’a kadar veri depolayabiliyoruz. Standart blu ray diskin çapı 12 cm olsa da çapı 8 cm olan mini modellere de kategorimizden ulaşabilirsiniz. Mini blu ray diskler ise 16 GB’a kadar veri depolayabilme özelliğine sahip. Ev sinema sistemi kurmak istiyorsanız, tercihinizi 4K blu ray oynatıcıdan yana kullanabilirsiniz. Disklere kaydedilmiş filmler 4K çözünürlükleri sayesinde çok daha kaliteli bir görüntüye sahip olur. Ayrıca bu modeller Full HD ismiyle bildiğimiz 1080p çözünürlüğü ve yeni nesil 3D filmleri destekler. Bluetooth blu ray oynatıcı modelleri ise monitörden bağımsız şekilde ve kablo uyumu sorunu olmadan cihazınıza bağlanabilmenizi sağlar. Blu ray disklerin rastgele erişim özelliklerini kullanılarak yüksek çözünürlüklü görüntü kaydederken, aynı disk üzerinden başka görüntüyü izleyebilirsiniz.

DVD Oynatıcıların Öne Çıkan Özellikleri

DVD oynatıcı, ses ve video formatlarında kaydedilmiş CD’leri oynatabilmemizi sağlar. Gelişen teknolojiyle video ve teyp kasetleri yerini, CD ve DVD’lere bıraktı. CD ve DVD’lerin okunmasını sağlayan bu cihazlar sayesinde, bilgi depolamak ve depolanan bilgileri okumak daha pratik hale geldi. İlk dönemlerde DVD oynatıcı yalnızca okuma işlevi yapıyordu. Fakat yeni nesil cihazlar artık yazma işlemini de gerçekleştirebilecek kapasitede. Hayatımızın pek çok alanında kullandığımız bu cihazlar, arabaların kasetçalar bölümlerinde de yer alıyor. Ekranlı DVD oynatıcı modelleri, kendinden izleme ekranına sahiptir fakat ekran bulunmasa dahi cihazlar televizyon ve bilgisayarlara uyumludur. Cihazda kulaklık çıkışı ve kart okuyucu da bulunuyor. Uzaktan kumandası, ses ve görüntü ayarlama seçeneği, dil seçeneği, USB girişi ve tekrar oynatma özellikleriyle DVD, CD, VCD ve mp3 formatlarına uygundur.

Medya Oynatıcı Özellikleri

Medya oynatıcı, kablolu ve kablosuz internet bağlantısıyla video oynatma, müzik dinleme ve fotoğraf görüntüleme özelliklerine sahip. Yeni nesil cihazların bazıları ise sosyal medya bağlantısına uygun yapıda üretildi. Kurulumu ve kullanımı oldukça kolay olan medya oynatıcılar, aynı zamanda hafif ve taşıması kolaydır. LCD ekran ve pil göstergesine sahip olan cihazınızı USB kablosuyla şarj edebilirsiniz.