Yürüme Yardımcıları

Fiyat Aralığı

-

Değerlendirme Puanı

Ücretsiz Kargo

Satıcı Puanı

0 ürün
1 / 0

Yürüteç ve Yürüme Yardımcıları

Yürüteç ve yürüme yardımcıları, bebeğin annenin yanına gidebilmesine olanak sağlar ve bebeğe bağımsız hareket etme gücü verir. Aynı zamanda bebeğin anneyle iletişim halinde olmasına da katkıda bulunur. Bu sayede çocuk, uyaransız ve iletişimsiz kalmaz, bağımsız bir birey olarak hareket etmeye başlar.

Yürüteç Kullanımı Kaç Aylıkken Başlar?

Günümüzde bazı uzmanlar yürüteç kullanımını onaylamazken bazıları ise bebeklerin yürümesini kolaylaştırdıkları için yürüteç kullanımında bir sakınca görmüyor. Bebeğin yürüteci kullanabilmesi için başını mutlaka sabit şekilde tutabilmesi gerekir. Ayrıca yürüteci kullanırken ayakları yere sağlam şekilde basmalıdır. Bu sayede bebekler ayaklarını hareket ettirerek ne şekilde hareket etmesi gerektiğine kendileri karar verebilir. Yürüteçler, 4 ila 16 ay arasındaki bebeklerin kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır. Yürümeyi bilen çocuklar yürüteç kullanmamalıdır. Diğer yandan yürüteç kullanımı, her bebekte değişiklik gösterebilir. Her bebeğin gelişim evresi farklı olduğu için çocuğunuzun yürütece hazır olup olmadığını dikkatli şekilde gözlemlemeniz gerekir.

Bebek Yürüteç Modelleri

Bebekler genellikle altı ay civarında oturmayı öğrenir, ardından emeklemeye başlar ve 11 aylık olduklarında yürümeye çalışır. Bebeğinizin yürüme sürecini hem daha eğlenceli hem de daha az tehlikeli hale getirmek için üretilen bebek oyun halısı, bebek arabası, bebek salıncağı ve yürüteçler pek çok farklı modele ve özelliğe sahiptir. Chicco, Crystal ve Fisher price marka yürüteçler, bebeklerin yürümeyi öğrenirken eğlenmelerini ve zekâ gelişimlerini arttırmalarını amaçlar. Ürünler, bebeklerin kullanımı için son derece ortopediktir ve kolay tutma bölgesi sayesinde çocuğunuz ürünü rahatça kavrayabilir. Op1001 yürüteçleri, tam da aradığınız özelliklerde. Bütçenize uygun yürüteç fiyatları ile dilediğiniz ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

İlk adım arabası Fiyatları ve Modelleri Op1001’de

İlk adım arabası kullanmaya, bebeğinizin 9. ayından itibaren başlayabilirsiniz. Bebeklerin yürümesine yardımcı olan ilk adım arabası, örümcek yürüteçleri sağlıklı bulmayan ebeveynler için de güzel bir alternatiftir. Bebeğinizin sizin desteğinize ihtiyaç duymadan zaman içerisinde yürümeye başladığını rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz. Adeta bir arkadaş gibi yürürken bebeğinize destek veren ilk adım arabası, çocukların kendine olan güvenini artırır. Ayrıca bebeğinizin ayakta dik ve sağlam şekilde durmasını sağlayarak postürünü de geliştirir. Son olarak bebeğinizin kullanırken yüzüstü düşmemesi için özel olarak tasarlanmıştır. Bebeğinize en uygun ilk adım arabasını bulabilmek için Op1001’in size sunduğu çeşitler arasından seçim yapabilirsiniz.